Ochraniacz PerDormire


  • Możliwość prania w 40°
  • Elastyczny

(0)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

przeczytaj opinie
210,00 zł
Czas oczekiwania: 1 - 4 dni robocze
Transport gratis
Rozmiar
wysokosc
Ilość

Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Możliwość prania
90°C

Ochraniacz Perdormire

Ochraniacz „oddycha”, jednocześnie zapobiegając zabrudzeniu i zalaniu materaca, wydłużając tym samym jego żywotność. Ochraniacz posiada wszytą gumkę, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do materaca. Nie „szeleści” tak jak większość ochraniaczy z folią, jest przyjemny w dotyku..

Dodatkowe informacje

Ochraniacz wykonany jest z trzech warstw:  podstawa to bawełniany Jersey, w środku znajduje się wysokiej jakości membrana, zaś górną warstwę stanowi włókno Tencel, które świetnie radzi sobie z odprowadzeniem wilgoci. Tencel to włókno celulozowe nowej generacji, które zbudowane jest z włókien naturalnych o znakomitych właściwościach do zastosowania tam, gdzie mamy do czynienia z wysoką wilgotnością powietrza. TENCEL bardzo szybko wchłania nadmiar wilgoci z ciała i natychmiast uwalnia ją do atmosfery. W porównaniu do innych włókien TENCEL charakteryzuje się najwyższym stopniem wchłaniania wilgoci.

Na ochraniacz zaleca się stosowanie prześcieradła: wówczas prześcieradło wymieniamy regularnie, a ochraniacz pierzemy tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba (zalanie, pobrudzenie itd.). Ochraniacz przystosowany jest do materacy o wysokości do 30 cm. Istnieje jednak możliwość zamówienia ochraniacza na niestandardowy wymiar materaca – w tym celu prosimy o kontakt z personelem salonu.

Możliwość prania w temperaturze 90°: Zapewni Ci doskonałe właściwości antyalergiczne. Wszystko się wypiera w temperaturze 30 lub 40 stopni. Zalecamy jednak pranie w temperaturach do 40°C, w ten sposób zabezpieczająca materac przed zabrudzeniami membrana będzie jak nowa przez wiele lat.

Wysoka jakość wyjątkowych materacy zasługuje na najwyższy poziom ochrony. Ochraniacz zabezpieczy Twój materac przed każdym rodzajem zabrudzeń. Dzięki tkaninie stworzonej na bazie celulozy drzewnej, każdego dnia możesz cieszyć się uczuciem delikatnego chłodu i miękkiego dotyku w swoim łóżku.

Dlaczego warto go wybrać?

    Możliwość prania w 40°
    Możliwość prania w 40°
    Elastyczny
    Elastyczny

Napisz swoją opinię

Ochraniacz PerDormire

Napisz swoją opinię