Materac Janpol Moon


 • 7 stref twardości
 • Dwie twardości
 • Możliwość prania w 40°
 • 5 lat gwarancji
 • Odwracalny
 • Elastyczny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Średni
 • Zamek rozdzielczy

(0)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep.

przeczytaj opinie
2 090,00 zł
Czas oczekiwania: 1 - 4 dni robocze
Transport gratis
Rozmiar
pokrowiec
Ilość

Twardość materaca
średnia
Wysokość materaca
23 cm
Okres gwarancji
5 lat
Sposób pakowania
rolowany
Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Możliwość zamówienia w rozmiarze niestandardowym
tak

Materac Janpol Moon - opis

To dwustronny materac piankowy nowej generacji. Struktura materaca Janpol Moon składa się z trzech adekwatnie wybranych pianek o wysokiej gęstości i elastyczności. Pianki doskonale uzupełniają się dając efekt komfortowego podparcia. Po środku w samym rdzeniu materaca wykorzystano piankę hybrydową o bardzo dużej wytrzymałości na wszystkie odkształcenia co daje solidną, stabilną bazę i wsparcie dla pozostałych dwóch pianek. Pianka żelowa koloru błękitnego marmuru posiada miliony oddychających komórek, które z łatwością odprowadzają ciepło i wilgoć. Zastosowana tu pianka żelowa ma niezwykłą trwałość jest bardzo odporna i nie odkształca się przez wiele lat. Jej elastyczność powoduje dokładne dopasowanie do sylwetki i stabilne podparcie co wspomaga rozluźnienie mięśni pleców. System „Gofer”, czyli wentylacyjne nacięcia na górnej powierzchni pianki są oparte na technologii materacy przeciwodleżynowych i zapewniają przepływ powietrza między skórą, a rdzeniem materaca. Druga strona materaca Moon to profilowana siedmiostrefowa pianka hybrydowa, która jest twardsza i tym samym zapewniająca mocniejsze podparcie pleców.
Materac Janpol Moon ma w opcjach dwa pokrowce: Pokrowiec Pixel pikowany pianką termoelastyczną przez co jest niepralny i Silver Protect pralny do 40 stopni.


Budowa materaca

Wnętrze materaca

 • 8 cm pianka żelowa HS 40kg/m3
 • 6 cm pianka hybrydowa grafitowa RG 35kg/m3
 • 8 cm pianka hybrydowa róż RG 35kg/m3


Pokrowce

Pokrowiec Pixel

Pokrowiec Pixel: Bardzo miękka, wysokiej jakości dzianina ze specjalną powłoką Sanitized, która dzięki swej strukturze i właściwościom zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni co wyraźnie zwiększa prozdrowotność pokrowca. Powłoka Sanitized eliminuje nieprzyjemne zapachy, jest trudna do zabrudzenia i odpycha roztocza. Pokrowiec Pixel jest bardzo estetycznie wykonany, a w dotyku jest niezwykle miękki i puszysty. Jest przyjemny dla skóry, co wspomaga relaks i głęboki sen. Pokrowiec ten ze względu na pikowanie pianką Visco nie ma możliwości prania.

Pokrowiec Silver Protect

Silver Protect: Antyalergiczny, wykonany z miękkiej w dotyku, wysokiej jakości dzianiny. Zawiera srebro w powłoce co wzmacnia właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Nie elektryzuje się, nie przyciąga kurzu, niweluje nieprzyjemne zapachy co dodatkowo wydłuża jego świeżość. Pokrowiec można zdjąć i prać w temperaturze do 40 stopni.

Dlaczego warto go wybrać?

  7 stref twardości
  7 stref twardości
  Dwie twardości
  Dwie twardości
  Możliwość prania w 40°
  Możliwość prania w 40°
  5 lat gwarancji
  5 lat gwarancji
  Odwracalny
  Odwracalny
  Elastyczny
  Elastyczny
  Pianka wysokoelastyczna
  Pianka wysokoelastyczna
  Średni
  Średni
  Zamek rozdzielczy
  Zamek rozdzielczy

Napisz swoją opinię

Materac Janpol Moon

Napisz swoją opinię