Dzisiejsze czasy sprawiają, że żyjemy w pośpiechu. W nawale obowiązków często zapominamy o odpoczynku, a jest on przecież niezbędny do zachowania zdrowia. Dlatego, aby funkcjonować w pełni sił, zachęcamy do stworzenia w swoim domu komfortowego miejsca do błogiego relaksu i regeneracji sił.

Naszym Klientom powtarzamy, że przy doborze materaca liczy się bardzo ważny cel: budzić się wcześniej niż zwykle, a jednocześnie bardziej wypoczętym.

Wypoczęty człowiek, który wstał wcześniej niż zwykle, a mimo to jest wyspany, może osiągnąć w ciągu dnia więcej – jest efektywniejszy w pracy, na uczelni czy w szkole. To pozytywnie przekłada się nie tylko na życie zawodowe, ale i prywatne.

W osiągnięciu głębokiego i spokojnego snu niezbędny jest dobrze dopasowany materac. To doskonałe narzędzie do relaksu, tak potrzebnego przy obecnym szybkim stylu życia. W Centrum Materacy wiemy, jak ważny jest odpowiedni wybór, dlatego udostępniamy najwyższej jakości asortyment wprost do Twoich rąk.

Wszystkie materace w naszej ofercie zaprojektowane są tak, żeby zapewnić jak najlepszą jakość i komfort Twojego snu. Do wyboru są materace z pianki wysokoelastycznej, sprężynowe kieszeniowe – pocket/7 stref, z pianką memory, z wkładem kokosowym, ortopedyczne, hybrydowe, medyczne. Nasze materace objęte są wieloletnią gwarancją producenta. Dodatkowo zapewniamy darmową wysyłkę na terenie całej Polski.

Zwracamy szczególną uwagę na to, z jakich materiałów zostały wykonane oferowane przez nas produkty - materace powinny być „oddychające”, antybakteryjne oraz antyalergiczne. Rozumiemy, jak ważne są te specyfikacje, dlatego nie przedstawiamy naszym Klientom niesprawdzonych produktów. Każdy model dostępny w salonie Centrum Materacy jest wcześniej odpowiednio testowany - kładziemy duży nacisk na poznanie wnętrza materaca, komponentów użytych do jego produkcji oraz ich realnego pochodzenia. Większość naszych materacy jest dwustronna co znaczy, że na dwóch stronach mają dwie różne twardości, więc jest to takie „dwa w jednym” - jeżeli materac na stronie twardszej jest dla nas zbyt twardy to możemy go obrócić na drugą stronę i mamy wtedy materac średniotwardy.

Zdecydowanie najczęściej kupowane są materace w rozmiarze 160 x 200 cm, więc jeżeli zastanawiasz się jakiego rozmiaru jest Twój materac, to istnieje 90 proc. szans, że jest to właśnie materac o takim rozmiarze. Oprócz materacy 160 x 200 cm dosyć popularne rozmiary to 90 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm i 180 x 200 cm. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć materace w niestandardowych, unikatowych wymiarach.

W Centrum Materacy prezentujemy materace kilku starannie wyselekcjonowanych przez nas producentów. Na szczególną uwagę zasługuje znany i ceniony na całym świecie włoski producent PerDormire. PerDormire to gwarancja wysokiej jakości oraz wieloletniego zadowolenia. Ich materace z pianki wysokoelastycznej sprawdzą się w sypialni każdego, kto ceni wygodę podczas snu i zdrowy wypoczynek na materacu o odpowiedniej twardości. Gama twardości materacy Perdormire jest bardzo szeroka i obejmuje materace miękkie, średniotwarde, twarde i bardzo twarde – twardość materaca jest bardzo subiektywna, więc najlepiej jest przyjść do salonu i sprawdzić to osobiście.

W ofercie znajdują się także materace z najlepszymi certyfikatami medycznymi - antyalergiczne, antybakteryjne, „oddychające” oraz materace o właściwościach ortopedycznych. Zapewnią wypoczynek i relaks o każdej porze dnia i nocy.

Przespana noc na dobrze dobranym, średnio twardym, „oddychającym”, wysokiej jakości materacu, przynosi ukojenie poprzez rozluźnienie mięśni i zapewnia najlepszą regenerację naszego organizmu.

Mamy też coś dla zwolenników materacy sprężynowych. Kupując wszechstronne materace kieszeniowe, jesteśmy w stanie zapewnić sobie warunki snu, o jakich do tej pory mogliśmy tylko marzyć. To wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnego wypełnienia, które podzielone jest na siedem stref. Ponadto, plecy na „oddychającym” materacu kieszeniowym wspierane są przez piankę wysokoelastyczną oraz oczywiście sprężyny. Pozwala to uzyskać maksimum komfortu i zdrowy sen.

Wygodne materace od SleepMed

Jesteśmy dystrybutorem znanej marki SleepMed specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości materacy. SleepMed posiada szeroką gamę produktów – m.in. materace o zmiennej twardości oraz różne warianty wysokości materacy. W materacach SleepMed mamy możliwość zmiany kolejności warstw wkładu materaca przez co możemy regulować jego twardość. Gorąco polecamy także materac z serii SleepMed Plus 160 x 200 cm, który jest prawdziwą definicją komfortu!

Zawsze jest dobry czas na zmiany, dlaczego więc nie zacząć od zmiany materaca? W ofercie naszego sklepu można znaleźć starannie wyselekcjonowane modele materacy o różnych rodzajach wypełnień, twardości oraz najnowszych technologii stworzonych przez najlepszych producentów.

To sprawia, że wszystkie oferowane przez nas modele, także te o niestandardowych wymiarach, objęte są wieloletnią gwarancją jakości.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie – nieważne czy interesuje go materac kieszeniowy, czy piankowy, średnio twardy, miękki, czy twardy, zawsze będziemy w stanie pomóc!