Poduszka PerDormire Wave

Poduszka PerDormire Wave

279,00 zł
Dostawa w ciągu 3 - 5 dni roboczych.
19.png
Dobry wybór
27.png
Antybakteryjny
42.png
5 lat gwarancji
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka memory
56.png
Możliwość prania do 30°C
62.png
Wentylacja
63.png
Zamek rodzielczy
112.png
Poduszka ergonomiczna

 

Poduszka Wave Profilowana poduszka z pianki memory polecana głównie dla osób lubiących spać na plecach. Dzięki swojemu kształtowi każdy z łatwością dopasuje poduszkę do swoich upodobań - model ten posiada wałki o dwóch różnych wysokościach, które bardzo dobrze podpierają odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka na całej swojej powierzchni posiada otwory wentylujące, dzięki czemu jest miękka i bardzo przewiewna. Pokrowiec: Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec PROBIOTIC, który dzięki zastosowaniu specjalnych probiotyków hamujących rozwój bakterii oraz czyszczących z alergenów i roztoczy, w naturalny sposób pozwala redukować alergię i astmę. Probiotyki umieszczone są w pokrowcu w postaci mikrokapsułek, które uwalniają się trakcie spania. Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją. Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze 30°C. Wymiary poduszki: 72x42x12/9 cm

Brak opini

Poduszka Wave

Profilowana poduszka z pianki memory polecana głównie dla osób lubiących spać na plecach. Dzięki swojemu kształtowi każdy z łatwością dopasuje poduszkę do swoich upodobań - model ten posiada wałki o dwóch różnych wysokościach, które bardzo dobrze podpierają odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka na całej swojej powierzchni posiada otwory wentylujące, dzięki czemu jest miękka i bardzo przewiewna.

Pokrowiec:

Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec PROBIOTIC, który dzięki zastosowaniu specjalnych probiotyków hamujących rozwój bakterii oraz czyszczących z alergenów i roztoczy, w naturalny sposób pozwala redukować alergię i astmę. Probiotyki umieszczone są w pokrowcu w postaci mikrokapsułek, które uwalniają się trakcie spania. 

 

Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją.

Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze 30°C.

Wymiary poduszki: 72x42x12/9 cm

»

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.