Poduszka PerDormire Soya
Poduszka PerDormire Soya

Poduszka PerDormire Soya

425,00 zł
19.png
Dobry wybór
27.png
Antybakteryjny
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka memory
56.png
Możliwość prania pokrowca do 30°C
62.png
Wentylacja
63.png
Zamek rodzielczy
72.png
Poduszka medyczna
112.png
Poduszka ergonomiczna

 

Poduszka Moore 9 cm Moore to niska, miękka poduszka, która najlepiej sprawdza się do spania na plecach lub brzuchu. Dokładnie tak, jak w poduszce Moore, wnętrze poduszki Moore 9cm w całości wykonane jest z wysokiej jakości pianki memory. Poduszka Moore podpiera głowę i kark bez nacisku zwrotnego, dopasowując się do kształtu ciała. Zapewnia wyjątkowy komfort. Poduszka jest neutralna pod względem alergicznym. Pokrowiec: Poduszka wyposażona jest w ściągany pokrowiec PerDormireMedic+Area. Wykonany jest z bardzo trwałej, higienicznej tkaniny ograniczającej rozwój bakterii i roztoczy. Pokrowiec można prać w warunkach domowych w temperaturze 30°C. Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją. Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze do 30°C. Wymiary poduszki: 72x42x9 cm

Brak opini

Poduszka Soya

Soya to wyjątkowa poduszka - wysoka i optymalnie miękka, wykonana z naturalnej pianki wysokoelastycznej Soya Shape Memory. Dzięki swoim naturalnym właściwościom gwarantuje stabilne podparcie głowy, zapewniając jednocześnie przyjemne uczucie miękkości i rozluźnienia. Specjalne nacięcia w górnej części poduszki dodatkowo poprawiają ukrwienie mięśni szyi. Wysoka przewiewność poduszki zapewnia wyjątkowo komfortowy odpoczynek.

 

Pokrowiec:

Poduszka wyposażona jest w elegancki, zdejmowany pokrowiec, zawierający trzy naturalne składniki: soja (24%), srebro (1%) oraz włókno węglowe (1%). Dzięki tym składnikom poduszka ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne oraz chroni nas przed elektrycznością statyczną i utrzymuje ciepło ciała nie absorbując wilgoci. 

 

Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją.

Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze do 30°C.

Wymiary poduszki: 72x42x13 cm

»

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.