Poduszka PerDormire Bio Double
Poduszka PerDormire Bio Double
Poduszka PerDormire Bio Double

Poduszka PerDormire Bio Double

345,00 zł
19.png
Dobry wybór
27.png
Antybakteryjny
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka memory
56.png
Możliwość prania pokrowca do 30°C
62.png
Wentylacja
63.png
Zamek rodzielczy
72.png
Poduszka medyczna
112.png
Poduszka ergonomiczna

 
Brak opini

Poduszka Bio Double

Poduszka jest dwustronna. Każda ze stron zapewnia inny komfort i odczucia w trakcie odpoczynku. Jedna strona wykonana jest z pianki Bio Viscomind z dodatkiem składników uzyskanych ze źródeł odnawialnych, natomiast druga strona z odpornego na odkształcenia materiału Supersoft. Takie połączenie gwarantuje miękkość i odpowiednie podparcie dla odcinka szyjnego, dzięki czemu rano budzimy się wypoczęci i pełni energii. Dodatkowo poduszka posiada otwory na całej jej powierzchni, co zapewnia wysoką przewiewność i odporność na wilgoć i różnego rodzaju drobnoustroje oraz alergeny. 

 

Pokrowiec:

Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec PROBIOTIC, który w naturalny sposób pozwala redukować alergię i astmę dzięki zastosowaniu specjalnych probiotyków hamujących rozwój bakterii oraz czyszczących z alergenów i roztoczy. Probiotyki umieszczone są w pokrowcu w postaci mikrokapsułek, które uwalniają się trakcie spania. 

 

Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją.

Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze do 30°C.

Wymiary poduszki: 72x42x12 cm

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.