Poduszka PerDormire Astor

Poduszka PerDormire Astor

256,00 zł
Dostawa w ciągu 3 - 5 dni roboczych.
19.png
Dobry wybór
27.png
Antybakteryjny
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka memory
56.png
Możliwość prania pokrowca do 30°C
62.png
Wentylacja
63.png
Zamek rodzielczy
72.png
Poduszka medyczna
112.png
Poduszka ergonomiczna

 

Poduszka Astor Poduszka Astor to specjalnie wyprofilowana poduszka, mająca na celu lepsze podparcie szyi przy optymalnie niższym ułożeniu głowy w prostej linii z resztą ciała co zapewnia maksymalny komfort snu. Ten anatomiczny kształt potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań. System siatkowej struktury znajdujący się na środku poduszki umożliwi Ci dobór optymalnej pozycji. Pokrowiec: Poduszka wyposażona jest w ściągany pokrowiec PerDormireMedic+Area. Wykonany jest z bardzo trwałej, higienicznej tkaniny ograniczającej rozwój bakterii i roztoczy. Pokrowiec można prać w warunkach domowych w temperaturze 30°C. Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją. Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze do 30°C. Wymiary poduszki: 72x42 cm

Brak opini

Poduszka Astor

Poduszka Astor to specjalnie wyprofilowana poduszka, mająca na celu lepsze podparcie szyi przy optymalnie niższym ułożeniu głowy w prostej linii z resztą ciała co zapewnia maksymalny komfort snu. Ten anatomiczny kształt potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań. System siatkowej struktury znajdujący się na środku poduszki umożliwi Ci dobór optymalnej pozycji.

 

Pokrowiec:

Poduszka wyposażona jest w ściągany pokrowiec PerDormireMedic+Area. Wykonany jest z bardzo trwałej, higienicznej tkaniny ograniczającej rozwój bakterii i roztoczy. Pokrowiec można prać w warunkach domowych w temperaturze 30°C.

 

Poduszka z atestem medycznym objęta jest 5-letnią gwarancją. 

Pokrowiec ściągany, nadający się do prania w temperaturze do 30°C.

Wymiary poduszki: 72x42 cm

»

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.