Ochraniacz na materac Mollyflex

Ochraniacz na materac Mollyflex

193,00 zł
19.png
Dobry wybór
27.png
Antybakteryjny
36.png
Możliwość prania do 95°C
45.png
Antyalergiczny
62.png
Wentylacja
74.png
Wodoodporny
136.png
Polecany również do łóżek dziecięcych
Rozmiar

 
Brak opini

Wodoodporny ochraniacz na materac Mollyflex

 

Ochraniacz wykonany został ze specjalistycznej oddychającej dzianiny bawełnianej. Między dwoma warstwami dzianiny umieszczono nieprzemakalną membranę, która w żaden sposób nie ogranicza komfortu użytkowania. Ochraniacz dzięki swojej innowacyjnej budowie zapobiega dostawaniu się pyłu oraz cieczy do materaca, natomiast nie zakłóca jego „oddychania”.
Ochraniacz posiada wszytą gumkę, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do materaca.

Na ochraniacz zaleca się stosowanie prześcieradła – wówczas prześcieradło wymieniamy regularnie, a ochraniacz pierzemy tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba (zalanie, pobrudzenie itd.).

Ochraniacz przystosowany jest do materacy o wysokości do 30 cm. Istnieje jednak możliwość zamówienia ochraniacza na niestandardowy wymiar materaca – w tym celu prosimy o kontakt z personelem salonu.

Możliwość prania w temperaturze 90°C zapewni Ci doskonałe właściwości antyalergiczne. Zalecamy jednak pranie w temperaturach do 60°C, w ten sposób zabezpieczająca materac przed zabrudzeniami membrana będzie jak nowa przez wiele lat.

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.