Materac SleepMed Supreme Plus
  • -30%
Materac SleepMed Supreme Plus
Materac SleepMed Supreme Plus
Materac SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus

2 883,30 zł 4 119,00 zł -30%
4.png
Materac Średni
10.png
Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
20.png
Odwracalny
44.png
15 lat gwarancji
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka termoelastyczna
62.png
Wentylacja
76.png
Materac o 4 twardościach
Rozmiar

 

SleepMed Supreme Plus Materac SleepMed Supreme Plus to najbardziej zaawansowany model z kolekcji Plus. Wyróżnia go najgrubszy, bo aż 7-centymetrowy odpinany top, który gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie oraz możliwość dopasowywania materaca do swoich upodobań. Wypełnienie topu stanowi pianka termoelastyczna Celsius® - Waterlily®, która reaguje na ciepło i nacisk, tym samym doskonale dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Pokrowiec: Góra i dół pokrowca zostały wykonane ze śnieżnobiałej, eleganckiej dzianiny Probiotex przepikowanej puszystą włókniną z włóknami wiskozowymi, co zapewnia optymalny komfort i uczucie orzeźwienia podczas snu. W dzianinie zastosowano apreturę Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Boki pokrowca tworzy delikatna i miękka w dotyku, a do tego niezwykle wytrzymała dzianina Tencel® oraz taśma 3D – ich zadaniem jest zapewnianie przewiewności i regulowanie temperatury oraz wilgoci. Pokrowiec posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie materaca. Zdejmowany dzięki wszytemu zamkowi, pralny w temperaturze do 60°C. Wnętrze materaca: dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce: HR40kg Hard o wys. 10 cm HR35kg Soft o wys. 8 cm, oraz odpinany top Termo o wys. 7 cm, w którego skład wchodzi: warstwa profilowanej pianki termoelastycznej Celsius®-Waterlily® 50 kg o wys. 6 cm oraz warstwa pianki o wys. 1 cm Twardość materaca: cztery twardości (dzięki możliwości zdjęcia lub przełożenia topu na drugą stronę materaca) Wysokość materaca: 29 cm Okres gwarancji: 15 lat Sposób pakowania: na płasko

Brak opini

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus to najbardziej zaawansowany model z kolekcji Plus. Wyróżnia go najgrubszy, bo aż 7-centymetrowy odpinany top, który gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie oraz możliwość dopasowywania materaca do swoich upodobań. Wypełnienie topu stanowi pianka termoelastyczna Celsius® - Waterlily®, która reaguje na ciepło i nacisk, tym samym doskonale dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika.

 

Pokrowiec:

Góra i dół pokrowca zostały wykonane ze śnieżnobiałej, eleganckiej dzianiny Probiotex przepikowanej puszystą włókniną z włóknami wiskozowymi, co zapewnia optymalny komfort i uczucie orzeźwienia podczas snu. W dzianinie zastosowano apreturę Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Boki pokrowca tworzy delikatna i miękka w dotyku, a do tego niezwykle wytrzymała dzianina Tencel® oraz taśma 3D – ich zadaniem jest zapewnianie przewiewności i regulowanie temperatury oraz wilgoci. Pokrowiec posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie materaca. Zdejmowany dzięki wszytemu zamkowi, pralny w temperaturze do 60°C.

 

Wnętrze materaca:

dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce:
HR40kg Hard o wys. 10 cm
HR35kg Soft o wys. 8 cm,
oraz odpinany top Termo o wys. 7 cm, w którego skład wchodzi: warstwa profilowanej pianki termoelastycznej Celsius®-Waterlily® 50 kg o wys. 6 cm oraz warstwa pianki o wys. 1 cm

 

Twardość materaca: cztery twardości (dzięki możliwości zdjęcia lub przełożenia topu na drugą stronę materaca)

Wysokość materaca: 29 cm

Okres gwarancji: 15 lat

Sposób pakowania: na płasko

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.