Materac SleepMed Comfort Plus
  • -30%
Materac SleepMed Comfort Plus
Materac SleepMed Comfort Plus
Materac SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus

1 924,30 zł 2 749,00 zł -30%
4.png
Materac Średni
10.png
Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
44.png
15 lat gwarancji
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka termoelastyczna
62.png
Wentylacja
76.png
Materac o 4 twardościach
133.png
Materac z odpinanym topem
Rozmiar

 
Brak opini

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus to materac, który spełni oczekiwania osób stawiających na innowacyjne rozwiązania, pozwalające dopasować dany produkt do swoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Dzięki zastosowaniu odpinanego toppera każdy zyskuje możliwość regulowania twardości i odczuwanego komfortu zgodnie z własnymi upodobaniami. Zastosowana w topperze pianka termoelastyczna VitaRest®, dzięki reagowaniu na ciepło i ciężar ciała, zapewnia wysoce personalizowany komfort i redukcję punktów nacisku do minimum.

 

Pokrowiec:

Góra i dół pokrowca zostały wykonane ze śnieżnobiałej, eleganckiej dzianiny Probiotex przepikowanej puszystą włókniną z włóknami wiskozowymi, co zapewnia optymalny komfort i uczucie orzeźwienia podczas snu. W dzianinie zastosowano apreturę Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Boki pokrowca tworzy delikatna i miękka w dotyku, a do tego niezwykle wytrzymała dzianina Tencel® oraz taśma 3D – ich zadaniem jest zapewnianie przewiewności i regulowanie temperatury oraz wilgoci. Pokrowiec posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie materaca. Zdejmowany dzięki wszytemu zamkowi, pralny w temperaturze do 60°C.

 

Wnętrze materaca:

dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce:
HR40kg Hard o wys. 10 cm
HR35kg Soft o wys. 8 cm,
oraz odpinany top Termo o wys. 4 cm, w którego skład wchodzi: warstwa profilowanej pianki termoelastycznej VitaRest® 45 kg o wys. 3 cm oraz warstwa pianki o wys. 1 cm

 

Twardość materaca: cztery twardości (dzięki możliwości zdjęcia lub przełożenia topu na drugą stronę materaca)

Wysokość materaca: 25 cm

Okres gwarancji: 15 lat

Sposób pakowania: na płasko

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.