Materac PerDormire Mind Memory
Materac PerDormire Mind Memory
Materac PerDormire Mind Memory

Materac PerDormire Mind Memory

2 385,00 zł
19.png
Dobry wybór
26.png
10 lat gwarancji
27.png
Antybakteryjny
45.png
Antyalergiczny
51.png
Materac odwracalny
53.png
Pianka memory
56.png
Możliwość prania pokrowca do 30°C
62.png
Wentylacja
63.png
Zamek rodzielczy
138.png
Materac dla par o różnej wadze
139.png
Dla seniorów
142.png
Wygodne opakowanie
Rozmiar

 
Brak opini

Materac Mind Memory

Materac Mind Memory jest unikalny w swoim rodzaju - jest to najlepszy model ortopedyczny w naszym salonie. Pomimo miękkości w dotyku należy do posłań twardych. Perdormire Mind Memory to model o wymiarach 160x200, który dostosowuje się do kształtów ciała i wyraźnie zatrzymuje dając natychmiastowe uczucie optymalnego podparcia. Całkowicie niweluje nacisk odciążając stawy, co przynosi ulgę całemu ciału. Materac Perdormire 160x200 jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących rozluźnienie mięśni oraz dla tych z problemami z kręgosłupem. Przysłuży się również parom o dużej różnicy wagowej - pod większym naciskiem materac staje się twardszy, dlatego dla osób cięższych ten materac będzie twardszy, natomiast dla lżejszych będzie bardziej miękki.

Materace Perdormire - stworzone dla (lepszego) spania

PerDormire oznacza "dla spania" - i właśnie w tym celu został stworzony każdy materac tej firmy. Każdy egzemplarz łączy w sobie wysoką funkcjonalność i niezwykłą elegancję. Materac Perdormire 160x200 dopasuje się do większości łóżek małżeńskich. Teraz możecie budzić się wypoczęci i pełni energii do rozpoczęcia kolejnego dnia! Materace Perdormire to gwarancja snu pełnego przyjemnych snów oraz dobrego samopoczucia po przebudzeniu się.

 

Pokrowiec:

Pokrowiec z dodatkiem naturalnego lnu, charakteryzujący się wyjątkową odpornością na uszkodzenia, tarcie i rozciąganie. Wyjątkowo przewiewny, antyalergiczny o wysokiej absorpcji wilgoci, nie elektryzuje się. Wszyta w pokrowiec piana ViscoMind® podwyższa komfort, idealnie rozkładając nacisk ciała.

 

Wypełnienie pokrowca:

2cm piany pamięciowej ViscoMind®

 

Wnętrze materaca:

Górna warstwa piany pamięciowej ViscoMind® - gęstość 55 kg/m, wysokość 3cm

Dolna warstwa piany wysokoelastycznej Waterfoam® - gęstość 30 kg/m, wysokość 12cm

 

Właściwości:

• anatomiczne dopasowanie z pamięcią kształtu • bardzo dobre właściwości ortopedyczne • podparcie kręgosłupa • rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni materaca pozytywnie wpływa na krążenie krwi • brak ucisku na nerwy, stawy • redukcja drgań • zdejmowany pokrowiec do prania w 30 C • kompatybilność z każdym rodzajem stelaża, również regulowanego • odpowiednia cyrkulacja powietrza przez otwarto komórkową strukturę pian •  odprowadzanie wilgoci

 

Twardość: H4 / H5 (średniotwardy / twardy)

Wysokość materaca: 18 cm

Gwarancja: 10 lat

Nośność: 130kg na osobę

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.