Materac Hard
Materac Hard
Materac Hard

Materac Hard

1 550,00 zł
1.png
7 stref twardości
6.png
Sprężyny kieszeniowe
26.png
10 lat gwarancji
45.png
Antyalergiczny
48.png
Kokos
62.png
Wentylacja
63.png
Zamek rodzielczy
68.png
bardzo twardy
Rozmiar

 
Brak opini

Hard

Materac Hard to bardzo twardy materac sprężynowy pocket 7stref. Jest najtwardszym materacem z naszej kolekcji. Skierowany w stronę zwolenników spania na zdecydowanie twardym podłożu. HARD prawie w ogóle nie dostosowuje się do ciała - nie ma w nim uczucia zapadania się, natomiast podparcie jest bardzo solidne.

 

Pokrowiec:

Tencel - wysokiej jakości dzianina składająca się z włókien celulozowych pozyskiwanych z drewna, całkowicie ulegających degradacji. W dotyku jest delikatna jak jedwab, będąc zarazem bardzo mocną tkaniną. Nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej skóry, gwarantuje naturalne chłodzenie, hamuje rozwój bakterii. W pochłanianiu wilgoci jest o 50% skuteczniejsza od bawełny - szybko absorbuje wilgoć uwalniając jej nadmiar do atmosfery. Dzianina Tencel jest również odporna na zagniecenia.

Taśma 3D wszyta z boku pokrowca pozwala na bardzo swobodny przepływ powietrza przez materac. Dzięki takim detalom materac zyskuje na świeżości i zapewnia o wiele lepszy mikroklimat snu.

 

Wnętrze materaca:

·         2,4 cm wysokiej jakości oddychający kokos

·         1,8 cm pianka elastyczna

·         Izolujący podkład filcowy

·         Sprężyny kieszeniowe/pocket 7 Stref (260 sprężyn na m2)

·         Izolujący podkład filcowy

·         1,8 cm pianka elastyczna

 

Twardość: H4 (bardzo twardy)

Wysokość: 19 cm

Okres gwarancji: 10 lat

Sposób pakowania: na płasko

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.