Materac Carnival
Materac Carnival
Materac Carnival

Materac Carnival

2 200,00 zł
1.png
7 stref twardości
5.png
Materac Twardy
6.png
Sprężyny kieszeniowe
7.png
Kokos
26.png
10 lat gwarancji
45.png
Antyalergiczny
53.png
Pianka termoelastyczna
62.png
Wentylacja
Rozmiar

 
Brak opini

Materac Carnival

Materac Carnival to najbardziej zaawansowana konstrukcja naszych materacy sprężynowych. Jest to Hybryda łącząca w sobie optymalne dostosowanie do ciała i twardość. Carnival zapewnia odczucie dobrego dopasowania i wyraźnego zatrzymania na twardej powierzchni, co zostało uzyskane poprzez zastosowanie w górnej części termoelastycznej pianki memory o grubości 4 cm, pod którą znajduje się podwójna warstwa wysokiej jakości oddychającego kokosa o grubości 2,4 cm. Cała konstrukcja podparta jest sprężynami pocket 7stref i dodatkową warstwą kokosa o grubości 1,2 cm.

 

Pokrowiec:

Intense - w skład tkaniny wchodzą ultracienkie, wielowątkowe nici włókna węglowego. W każdym włóknie zawarty jest potrójny rdzeń o właściwościach przewodzących, owinięty osłoną nylonową. Włókno węglowe „wyłapuje” elektrony otaczające materac, uwalnia je już przy najniższym napięciu (od 4000V), umożliwiając nam głębszy i bardziej relaksujący sen. Konstrukcja zawartych włókien zapobiega także gromadzeniu się kurzu.

Taśma 3D wszyta z boku pokrowca pozwala na bardzo swobodny przepływ powietrza przez materac. Dzięki takim detalom materac zyskuje na świeżości i zapewnia o wiele lepszy mikroklimat snu.

 

Wnętrze materaca:

·         4 cm termoelastyczna (ortopedyczna) pianka memory

·         2,4 cm wysokiej jakości oddychający kokos

·         1,8 cm pianka elastyczna

·         Izolujący podkład filcowy

·         Sprężyny kieszeniowe/pocket 7 Stref (260 sprężyn na m2)

·         Izolujący podkład filcowy

·         1,8 cm pianka elastyczna

·         1,2 cm wysokiej jakości oddychający kokos lateksowy

 

Twardość: H3 / H4 (średniotwardy / twardy)

Wysokość: 25 cm

Okres gwarancji: 10 lat

Sposób pakowania: na płasko

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.