ZOBACZ TEŻ

Centrum materacy

  ✅ ul. Budowlanych 1

43-300 Bielsko-Biała

 ?  +48 730 018 908

Materace

Dobrze dopasowany materac to prosta droga do głębokiego i spokojnego snu oraz komfortowego odpoczynku. To doskonałe narzędzie do relaksu, tak potrzebnego przy obecnym szybkim stylu życia. W Centrum Materacy wiemy, jak ważny jest odpowiedni wybór, dlatego udostępniamy najwyższej jakości asortyment wprost do Twoich rąk.

Wszystkie materace w naszej ofercie zaprojektowane są tak, żeby jak najlepiej oddać jakość i komfort snu. Do wyboru są materace z pianki wysokoelastycznej, sprężynowe kieszeniowe, z pianką memory, z wkładem kokosowym, ortopedyczne. Nasze materace objęte są wieloletnią gwarancją producenta z darmową wysyłką z Bielska-Białej na terenie całej Polski.

W naszej propozycji znalazły się również propozycje takie jak materace oddychające, antybakteryjne oraz antyalergiczne, gdyż rozumiemy, iż tego typu problemy są coraz częstsze i wymagają coraz więcej uwagi.

Materace 160x200 od firmy Perdormire

Poniżej prezentujemy Państwu materace od znanego i cenionego na całym świecie producenta. PerDormire to gwarancja wysokiej jakości oraz wieloletniego zadowolenia. Produkowane przez tę firm materace z pianki wysokoelastycznej sprawdzą się w sypialni każdego, kto ceni wygodę podczas snu i zdrowy wypoczynek na średnio twardym materacu. W ofercie znajdą się także bezpieczne materace antyalergiczne, które zapewnią wypoczynek i relaks każdego dnia.

Przespana noc na średnio twardym oddychającym materacu

W naszej propozycji znalazły się również propozycje takie jak materace oddychające, antybakteryjne oraz antyalergiczne, gdyż rozumiemy, iż tego typu problemy są coraz częstsze i wymagają coraz więcej uwagi. Kupując wszechstronne materace kieszeniowe mogą Państwo zapewnić sobie warunki do snu, o jakich zawsze Państwo marzyli. To wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnego sposobu budowania wypełnienia, które podzielone jest na siedem stref. Ponadto, plecy na oddychającym materacu kieszeniowym są wspierane przed piankę wysokoelastyczną oraz sprężyny. Pozwala to uzyskać maksimum komfortu i zdrowy sen.

Wygodne materace od PerDormire

Jesteśmy także dystrybutorem znanej marki PerDormire specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości materacy. PerDomire posiada szeroką gamę produktów – między innymi materace średnio twarde oraz warianty dla alergików. Gorąco polecamy także materac PerDomire 160x200, który jest prawdziwą definicją komfortu!

Zawsze jest dobry czas na zmiany, więc dlaczego nie warto zacząć od zmiany materaca? W ofercie naszego sklepu znajdzie się wiele wypełnień materacy dla najpopularniejszego wymiary 160x200, a także wiele, wiele innych modeli. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – nieważne czy interesuje go materac kieszeniowy, czy piankowy, będziemy w stanie pomóc!