Zobacz też

Centrum materacy

Ul. Budowlanych 1

43-300 Bielsko-Biała

📱  +48 730 018 908

Materace nawierzchniowe

Jeżeli nie chcesz wymieniać swojego obecnego materaca, a czujesz, że traci on powoli swój pierwotny kształt i nie jest już tak wygodny, jak na początku, to idealnym rozwiązaniem może okazać się materac nawierzchniowy.

Materace nawierzchniowe w większości przypadków mają 5 cm wysokości i nałożone na stary materac lub kanapę, zdecydowanie poprawiają nam komfort wypoczynku. Na rynku znajdziemy dużo modeli z różnym wypełnieniem – w zależności od tego, czego w danej chwili potrzebujemy. Modele z miękkiej pianki idealnie nadają się do zmiękczenia dotychczasowego materaca lub kanapy, natomiast modele z twardej pianki z dodatkiem maty kokosowej sprawdzą się, gdy nasz materac lub kanapa okażą się dla nas zbyt miękkie.

W naszej ofercie posiadamy dwa różne modele materacy nawierzchniowych, które bardzo często wybierane są przez naszych klientów, aby poprawić komfort swojego wypoczynku.

Pamiętajmy jednak, że materac nawierzchniowy jest tylko dodatkiem i nie zmieni nam całkowicie twardości naszego dotychczasowego materaca.