Materace 180x200

Dobry materac to zdrowy sen – materace 180 × 200

Nic tak nie podnosi poziomu energii jak obudzenie się po zasłużonym odpoczynku. Wysokiej jakości materac, zaprojektowany z myślą o komforcie i dopasowany do kształtu naszego ciała, sprawi, że poczujemy się jak nowonarodzeni. Jeśli śpimy na materacu, który pozwala nam odpoczywać tak długo, jak tego potrzebujemy, uwolnimy się od stresu psychicznego i fizycznego, zwiększymy swoją wydajność, poprawimy koncentrację i zmniejszymy ryzyko problemów zdrowotnych.

Ważna rola snu – polecane materace 180 × 200

Bardzo ważne jest, aby zapewnić sobie odpowiednią jakość snu. Jeśli nie mamy wystarczającej ilości snu lub jeśli nie jest on wystarczająco głęboki, nasz organizm nie jest w stanie zregenerować się tak, jak tego potrzebuje, co z czasem może prowadzić do różnych dolegliwości i problemów zdrowotnych.

Materace do spania idealne do każdej budowy ciała – komfort snu to nasz cel

Nasze materace są nie tylko wygodne – zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić ciału i układowi nerwowemu odpoczynek, którego potrzebuje. Producenci łączą zaawansowane technologicznie materiały z ogólnodostępnymi badaniami snu, aby stworzyć materace, które pozwolą szybko zasnąć i pozostać w głębokim śnie – czasie przeznaczonym dla organizmu na odbudowę, odmłodzenie i regenerację po całym dniu.

Materace 180 × 200 często wybierane przez klientów:

Praktyczne i wygodne materace sprężynowe – dobrze dobrany materac 180 × 200

Nowoczesne materace sprężynowe zostały zaprojektowane z myślą o poprawie jakości snu i zmniejszeniu bólu pleców. Zdecydowanie poprawiają komfort użytkowania. Oferują one dodatkowe cechy, takie jak pluszowe pokrowce z kaszmiru, oddychające warstwy pikowania lub wzmocnione krawędzie, które umacniają materac. Materace te mogą również zawierać zaawansowane technologicznie materiały, takie jak pianka z pamięcią, która może zapewnić dodatkowe korzyści ortopedyczne.

Materac Carnival to najbardziej zaawansowana konstrukcja naszych materacy sprężynowych. Materac ten to hybryda łącząca w sobie optymalne dostosowanie do kształtu ciała i twardość. Materac sprężynowy Carnival zapewnia ergonomiczne podparcie. W górnej części materac sprężynowy zbudowany jest z termoelastycznej pianki memory o grubości 4 cm, pod którą znajduje się podwójna warstwa wysokiej jakości oddychającego kokosa o grubości 2,4 cm, a cała konstrukcja podparta jest sprężynami pocket 7stref i dodatkową warstwą kokosa o grubości 1,2 cm.

Bardzo podobnym materacem są Materac Silver i Materac Hard. To nowoczesne materace sprężynowe doceniane przez wielu klientów. Materace 180 × 200 w komplecie wyposażone są w zdejmowany pokrowiec, co ułatwia zachowanie materaca w czystości. Materace kieszeniowe mogą być świetną propozycją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprężyny kieszeniowe w połączeniu z różnymi rodzajami pianki poliuretanowej zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała, pozytywnie wpływają na komfort snu. To produkty, które można dopasować do każdego łóżka, dobrać do niego wygodne poduszki, pasujące prześcieradło i cieszyć się zdrowym snem!

Materace SleepMed 180 × 200 to również hybrydy – to połączenie sprężyn kieszeniowych multipocket i pianki termoelastycznej, pianki wysokoelastycznej VPPHR o różnych twardościach oraz pianki FlexiFoam. Szeroki wybór materacy z tej kategorii pozwoli każdemu dobrać produkty, które zapewnią ergonomiczne podparcie kręgosłupa, odpowiednią cyrkulację powietrza, doskonale wpłyną na krążenie krwi oraz ogólny komfort snu.

Nowoczesny materac nie jest zbudowany w taki sam sposób jak staromodny materac sprężynowy, w którym odsłonięte spirale przebijają przez materiał i mogą ocierać się o ciało podczas ruchu. Skuteczny nowoczesny materac sprężynowy jest wykonany z pianki o wysokiej gęstości, która jest miękka i sprężysta, ale nie na tyle sztywna, aby powodować punkty nacisku podczas leżenia na nim. Pianki o wysokiej gęstości są zazwyczaj ułożone warstwowo wewnątrz materaca, aby zapewnić różny stopień podparcia różnych części ciała podczas leżenia.

Materace piankowe 180 × 200 – materace dla najbardziej wymagających klientów zapewniające niesamowity komfort w czasie snu

Nowoczesne materace piankowe są świetnym wynalazkiem. Połączone warstwy pianki tworzą idealną równowagę pomiędzy zmniejszeniem nacisku, podparciem i chłodzeniem przez całą noc. Te unikalne właściwości eliminują punkty bólu, utrzymują optymalną temperaturę i pozwalają przespać całą noc bez budzenia się.

Alergia? Bóle kręgosłupa? Problemy z krążeniem krwi? Problemy ze snem? Materace z pianki wysokoelastycznej mogą być dla nas odpowiednie. Materiał ten oferuje doskonałe właściwości antyalergiczne, które zapobiegają osadzaniu się na nim roztoczy i innych cząsteczek, które mogłyby wywołać reakcję alergiczną. Ponadto materac PerDormire Mind Memory Foam zapewnia doskonałe wsparcie dla układu mięśniowo-szkieletowego, co jest szczególnie korzystne dla sportowców, a także osób próbujących zrzucić zbędne kilogramy. Wykonany z pianki termoelastycznej i pełen prozdrowotnych właściwości, doskonale dopasowuje się do pozycji ciała i wszystkich jego kształtów, wspiera kręgosłup, odciążając go (co jest niezwykle przydatne dla osób pracujących w pozycji siedzącej), odprowadza wilgoć, redukuje wibracje i rozkłada ciężar na całej powierzchni materaca, co poprawia krążenie krwi. A to jeszcze nie wszystko: rozluźnione mięśnie sprzyjają spokojniejszemu myśleniu i mniejszemu stresowi!

Warto zainwestować w materace piankowe wysokiej jakości, na przykład:

Najlepsze materace online 180 × 200 – materace 2022

Tworząc naszą ofertę, myśleliśmy przede wszystkim o śnie naszych klientów. Materace, które oferujemy w Centrum Materacy, to produkty z najwyższej półki jakościowej, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Nasze doświadczenie, a także nieoceniona pomoc naszych klientów, pomogły nam stworzyć listę materacy, które zapewnią komfortowy, zdrowy sen. Stawiamy na najwyższej jakości materiały oraz innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do zdrowego snu naszego i naszych klientów. Z pełną odpowiedzialnością polecamy cały asortyment, który można znaleźć na stronie internetowej Centrum Materacy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.