Zakup materaca jest dość długim procesem, ponieważ musimy się upewnić, że wybrany model na pewno nam odpowiada. Na rynku dostępne są różne rodzaje materacy, a każdy z nich jest inny i będzie pasować innej osobie, dlatego tak ważne jest dobranie tego produktu do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Gdzie można kupić idealne i dopasowane do siebie materace?

Sklepy stacjonarne z materacami

Kupowanie materaca w sklepie stacjonarnym jest tradycyjną metodą, która jest znana i powszechna od wielu lat. Zakupy tradycyjne to dobry pomysł, ponieważ można sprawdzić, czy dany produkt jest dla nas dobrze dopasowany. Testowanie materaca w salonie polega przede wszystkim na krótkim leżeniu na jego powierzchni, ponieważ już to może nam powiedzieć, czy właśnie ten model jest dla nas dobry. Kupowanie materaca w sklepie stacjonarnym może być jednak dość czasochłonne, ponieważ trzeba pojechać do wybranego sklepu i poszukać odpowiedniego modelu. Rozmowa ze sprzedawcą również może być dość długa, ponieważ zazwyczaj chcą oni sprzedać jak najdroższe produkty, dlatego namawiają klienta do tego przez dość długi czas. Nie wszystkie sklepy stacjonarne oferują dowóz materace do domu, co może być trudne dla klienta, który może nie mieć odpowiedniego auta, a produkty do spania zazwyczaj są bardzo duże i dość ciężkie. Jeśli jednak wybierzesz tę metodę zainwestowania w lepszą jakość swojego snu, to szczególnie polecamy dwa salony: Centrum Materacy w Bielsku-Białej oraz Centrum Materacy w  Jeleniej-Górze. Zapewniamy, że w tych salonach zostaniesz kompleksowo obsłużony i znajdziesz ten jedyny i wymarzony materac! 

Sklepy stacjonarne z materacami

Alternatywnym i dla niektórych lepszym sposobem na zainwestowanie w nowy materac jest kupienie go przez sklep internetowy, ponieważ zabiera do dużo mniej czasu niż tradycyjne zakupy. Dodatkowo w sklepach online klient może otrzymać dość spory rabat lub skorzystać z różnych przecen, co jest dla niego bardzo korzystne. Sklepy internetowe z materacami prawie zawsze mają w swojej ofercie dostępną dodatkową usługę w postaci dostarczenia materaca pod wskazany adres, co z całą pewnością jest ich dużym atutem. Jeśli klient nie jest do końca zdecydowany, to na stronie sklepu na czatach są dostępni eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania klienta oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. 

Skomponuj idealne łóżko - porady przed zakupem!

Planujesz kupienie nowego łóżka i nie wiesz, od czego zacząć? Już podpowiadamy! Po pierwsze idealne miejsce do spania składa się z kilku elementów. Pierwszym z nich jest łóżko i możesz wybrać całe wykonane z drewna, z metalu lub połączenia tych dwóch materiałów. Bardzo efektowne są łóżka tapicerowane, a my w szczególności polecamy łóżko tapicerowane Mona, które charakteryzuje się pięknym odcieniem butelkowej zieleni oraz świetnym wyglądem. Również bardzo ważne jest samo podłoże, na którym będziemy spać, więc warto wybrać produkt dopasowany do nas. Szczególną uwagę chcemy poświęcić materacowi SleepMed Comfort Plus, który wykonany jest z kilku warstw pianki wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Charakteryzuje się dużą wygodą i sprężystością, co może odpowiadać wielu osobom. Przy komponowaniu idealnego łóżka należy zwrócić jeszcze uwagę na poduszkę, kołdrę oraz pokrowiec na materac, które również muszą być dobrej jakości, aby służyły nam jak najdłużej. 

Jeśli planujesz w najbliższym czasie kupienie nowego materaca, to koniecznie skorzystaj z możliwości zainwestowania w niego bez wychodzenia z domu! Cały proces jest bardzo szybki, łatwy i przede wszystkim wygodny, a dodatkowo czekają na Ciebie atrakcyjne promocje oraz zniżki. Nie czekaj i już dziś zamów swój wymarzony model materaca z bezpośrednią dostawą do domu!